Wybrany wątek opinii
Ten stary to się prowadzał z lewakami, PSlowcami, POwcami więc ze szkodliwą dla miasta ekipą. Dobrze że odchodzi. Czas na dobrą zmianę!
Do moderacji
Odpowiedz
21
9
@harleyempolesie - Jak ten "stary dziad" jest pisowcem, to ty - nieoczytany osobniku, jesteś uciekinierem z Erytrei.
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
@erg. - On napisał "PSlowcami", a powinien napisać PSLowcami, czyli zrobił błąd, gdyż nie użył wielkiej litery.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Prawda, chodziło mi o towarzyszy z PO PSL SLD i kodziarstwo.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4