Wybrany wątek opinii

Ten stary to się prowadzał z lewakami, PSlowcami, POwcami więc ze szkodliwą dla miasta ekipą. Dobrze że odchodzi. Czas na dobrą zmianę!
harleyempolesie (2023.06.12)
@harleyempolesie - Jak ten "stary dziad" jest pisowcem, to ty - nieoczytany osobniku, jesteś uciekinierem z Erytrei.
erg. (2023.06.12)
@erg. - On napisał "PSlowcami", a powinien napisać PSLowcami, czyli zrobił błąd, gdyż nie użył wielkiej litery.
(2023.06.13)
Prawda, chodziło mi o towarzyszy z PO PSL SLD i kodziarstwo.
harleyempolesie (2023.06.13)
Powrót do komentarzy