Wybrany wątek opinii
dla mnie zaskoczenie, nie słyszałem wczesniej o żadnym konkursie na stanowisko dyrektora, dziwne, że tylko dwóch kandydatów w tym jeden zapalony jeżdziec konny.
Rozumiem, że zarząd wojewodztwa tzn. marszałek, czyli PO..
Do moderacji
Odpowiedz
7
16
konkurs był ogłoszony w lutym nawet na stronie teatru była informacja. teatr. elblag. pl/ogloszenie-o-konkursie/
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
i startowało 4 kandydatów. W Olsztynie startowało 15.A w całej Polsce było ogłoszonych koło 20-30 konkursów. Jak się nie jest na bieżąco to co się dziwić, że się nie wiedziało.
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
Och zaraz końuszy, może chłop lubi konie, może je lubi ujeżdżać? Ujeżdżanie martwego konia zawsze wiąże sie z zakupem nowego bata, albo zmianą konia, kopanie się z nim jest nie etyczne jako, że leżocego nie można juž dobić skoro jest martwy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
13