UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@EL-4 - Przede wszystkim posłów w Sejmie RP! Bowiem burmistrzów, starostów, wójtów i prezydentów już to dotyczy. - Ale zwłaszcza posłów! - Dwie kadencje (wyborcze) i pauza!

erg.

Anuluj