UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@EL-4 - Przede wszystkim posłów w Sejmie RP! Bowiem burmistrzów, starostów, wójtów i prezydentów już to dotyczy. - Ale zwłaszcza posłów! - Dwie kadencje (wyborcze) i pauza!
erg.
@EL-4 - Przede wszystkim posłów w Sejmie RP! Bowiem burmistrzów, starostów, wójtów i prezydentów już to dotyczy. - Ale zwłaszcza posłów! - Dwie kadencje (wyborcze) i pauza!
erg.