UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
STANOWISKA DYREKTORSKIE we wszystkich instytucjach administracyjnych, kulturalnych, szkolnych itd. powinny być TYLKO DWIE KADENCJE i basta!!!
EL-4
STANOWISKA DYREKTORSKIE we wszystkich instytucjach administracyjnych, kulturalnych, szkolnych itd. powinny być TYLKO DWIE KADENCJE i basta!!!
EL-4