UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

STANOWISKA DYREKTORSKIE we wszystkich instytucjach administracyjnych, kulturalnych, szkolnych itd. powinny być TYLKO DWIE KADENCJE i basta!!!

EL-4

Anuluj