A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@harleyempolesie - Jak ten "stary dziad" jest pisowcem, to ty - nieoczytany osobniku, jesteś uciekinierem z Erytrei.
@erg. - On napisał "PSlowcami", a powinien napisać PSLowcami, czyli zrobił błąd, gdyż nie użył wielkiej litery.
Jeździec i Tancerz w jednym stali domu. Ot powiatową kultura
Trzeba być scierwem
Info o nowym dyrektorze rzetelny dziennikarzyna już nie umiescil jakie to normalne. Nie będzie biletów za friko czy o co chodzi...
Siedler zrobił remont? u hahaha. Dobre.
No wreszcie Miruś spadł Jak ja sie ciesze. Jeszcze pare osób powinno z Teatru zniknąć.
Nooo i Super najpierw Mirek mnie zwolniłeś a teraz Ciebie to spotkało Karma Wraca. A co z resztą bez użytecznych Kierowników Dyrektorów?
@100% Elblążanin - Może jeszcze medal ? Każdy ma swoje pięć minut nawet w takiej robocie.
A na zdjęciu to nie jest sala kinowa zamiast sali teatru?