60
12.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@harleyempolesie - Jak ten "stary dziad" jest pisowcem, to ty - nieoczytany osobniku, jesteś uciekinierem z Erytrei.
erg. (2023.06.12)
@erg. - On napisał "PSlowcami", a powinien napisać PSLowcami, czyli zrobił błąd, gdyż nie użył wielkiej litery.
(2023.06.13)
Jeździec i Tancerz w jednym stali domu. Ot powiatową kultura
(2023.06.13)

info

10  
  9
Trzeba być scierwem
(2023.06.13)
Info o nowym dyrektorze rzetelny dziennikarzyna już nie umiescil jakie to normalne. Nie będzie biletów za friko czy o co chodzi...
Kreciol (2023.06.13)

info

6  
  2
Siedler zrobił remont? u hahaha. Dobre.
obiektywny (2023.06.13)
No wreszcie Miruś spadł Jak ja sie ciesze. Jeszcze pare osób powinno z Teatru zniknąć.
Były pracownik (2023.06.13)

info

23  
  5
Nooo i Super najpierw Mirek mnie zwolniłeś a teraz Ciebie to spotkało Karma Wraca. A co z resztą bez użytecznych Kierowników Dyrektorów?
były pracownik. (2023.06.13)

info

29  
  5
@100% Elblążanin - Może jeszcze medal ? Każdy ma swoje pięć minut nawet w takiej robocie.
Czytelnik66 (2023.06.13)
A na zdjęciu to nie jest sala kinowa zamiast sali teatru?
(2023.06.13)

info

3  
  3