A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niektórzy przyzwyczajeni do dawnych czasów i metod nie rozumieją, że dziś arogancja, buta, brak kultury, brak szacunku nie jest już w modzie! a dziś te cechy są na 1 miejscu! Dlatego czas na nowe pokolenie wszędzie!
jaki to wstyd odchodzić w atmosferze niechęci ludzkiej i uciesze ogółu z tego faktu! Dobra nauczka dla innych!!!
super wiadomośc mam dosyć SIEDLARA I MASŁOWSKIEJ
Brawo, w końcu powiew świeżości. Teatr zyska.
Co racja, to racja.
dla mnie zaskoczenie, nie słyszałem wczesniej o żadnym konkursie na stanowisko dyrektora, dziwne, że tylko dwóch kandydatów w tym jeden zapalony jeżdziec konny.
Rozumiem, że zarząd wojewodztwa tzn. marszałek, czyli PO..
Pamiętam! Był taki przetarg i remont w 2003 i 2004 roku. Prawda Panie Dyrektorze?
Mirosław Siedler zrobił remont teatru, by instruktor jeżdziecki z W-wy mógł przyjść na gotowe.
Nareszcie. Nie mogłam na niego patrzeć. Cieszę się ze względu na pracowników i trzymam kciuki za nich i za nowego dyrektora.
Trzeba było z nim popracować, a potem się mądrzyć. Lepszy byłby instruktor yogi z Radomia, niż kolejny rok z Siedlerem.