Wybrany wątek opinii

STANOWISKA DYREKTORSKIE we wszystkich instytucjach administracyjnych, kulturalnych, szkolnych itd. powinny być TYLKO DWIE KADENCJE i basta!!!
EL-4 (2023.06.12)
@EL-4 - Przede wszystkim posłów w Sejmie RP! Bowiem burmistrzów, starostów, wójtów i prezydentów już to dotyczy. - Ale zwłaszcza posłów! - Dwie kadencje (wyborcze) i pauza!
erg. (2023.06.12)
Powrót do komentarzy