UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie, ten kto zasiada na stołku ma świadomość tego jak tam się znalazł. Proszę pamiętać, że dyrektorów w takich instytucjach powołuje się w drodze konkursu, a ideą każdego konkursu jest to, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Nic nie jest nikomu dane na zawsze i o to mamy tutaj tego przykład.

Siena

Anuluj