Wybrany wątek opinii
Zawsze zastanawiam się jak to jest zająć stanowisko komuś innemu wiedząc ze ktoś przez to wyleci lub go zdegradują? Jakim trzeba być czlowiekiem by w ten sposób pchać się na stanowiska, jak można patrzeć ludziom w oczy ??? Przecież wiadomo że za jakiś czas tak samo się skończy!
Do moderacji
Odpowiedz
23
47
No właśnie, ten kto zasiada na stołku ma świadomość tego jak tam się znalazł. Proszę pamiętać, że dyrektorów w takich instytucjach powołuje się w drodze konkursu, a ideą każdego konkursu jest to, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Nic nie jest nikomu dane na zawsze i o to mamy tutaj tego przykład.
Do moderacji
Odpowiedz
26
0
Trzeba być scierwem
Do moderacji
Odpowiedz
1
1