125
28.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tutejsze platfusy tego nie rozumieją, po prostu lubią być dymani i nie przetłumaczysz im bo cię zagryzą to chyba syndrom zaborów daje się we znaki. ch poranna sraczka to też pewnie wina PiSu Tak głupich POlitycznie ludzi jak tu, nie spotkałem w całej Polsce.
Niezadowolony (2023.01.26)
Pozdrowienia dla wyborców PIS... mam nadzieję, że jeszcze PIS wam nieba przychyli i no oczywiście sława ukrainie!
WróżMarian (2023.01.26)

info

6  
  7
Należałoby rozwalić to EKO i całą tą bandę, które srubuja ceny i są monopolistami na rynku. My musimy płacić za długi tych szmaciarzy, ciekawe jak długo to ma trwać??
(2023.01.26)

info

11  
  3
Jeśli rząd powiedział, że jeśli będzie podwyżka dostaw ciepła powyżej 40 % od ceny z września poprzedniego roku to dopłaci obywatelom. To EPEC cyk podwyżka jest w putin okazja, by żyło się lepiej, tylko komu, a zapłaci obywatel, bo przecież rząd nie ma własnych pieniędzy. Przecież pieniądze z tych zysków z EPEC-u idą na np: remont szkoły podstawowej nr 9,czy łatanie dziur, odbudowę basenu letniego zniszczonego przez POpaprańca, organizacje plenerowego Sylwestra 22/23., ,Więc wiemy za co płacimy i po co ten lament" Oi piękny ten Elbląg. Mamy super prezydenta, więc o co wam chodzi.
mówmy jak jest (2023.01.26)

info

8  
  5
Było 8,16 zł za m2 a od 1 stycznia mam 10,61 za m2 To jest 30 % podwyżki za ogrzewanie
śmiechnasali (2023.01.26)

info

4  
  0
Orlen jest spółką a nie organizacja dobroczynną. Wychowankowie socjalizmu chcą wszystko za darmo, to już było, teraz do pracy.
bra (2023.01.26)
Transakcja ta musiała być zatwierdzona przez Brukselę i sprzedaż narzuciła też Bruksela. Po co te kłamstwa. Chcieliśmy tego "dobrobytu" europejskiego to mamy, a będzie jeszcze tylko gorzej miłośnicy Brukseli
bra (2023.01.26)
Ludzie nie rozumieją że w tym kraju rządzi banda miernot intelektualnych pisiewiczy chcących ręcznie sterować każdym aspektem życia (zaczynając od wtrącania się w cudzy tyłek) kłamią są uczciwi inaczej szczują. Prawo mają w głębokim poważaniu mienią się za autorytety w każdej dziedzinie, interpretują z korzyścią dla siebie, ale nie potrafią czytać ze zrozumieniem, spychają odpowiedzialność na innych ich największym sukcesem jest robienie wody z mózgu i skłócanie wszystkich ze sobą. Brakuje jedności żeby wywieść ich na furze z gnojem tam gdzie jest ich miejsce.
(2023.01.26)

info

11  
  13
Ktoś chciał takich rządów
Mata co chciały (2023.01.26)

info

7  
  5
Płacić nie płakać !
Iwona z Zawady . (2023.01.26)

info

3  
  0