Wybrany wątek opinii

Podziękujcie Rudemu powcowi i jego fumfelce byłej kanclerz. Takie to blogoslawienstwo ich polityki dla całej Europy i Ukrainy. Ich prorosyjska polityka dopriwadzila do tego co się dzieje na Ukrainie i do putinflacji. Jaki trzeba mieć mały rozum żeby wszystko zwalać na PiS. To PiS rządzi w Elblągu, to PiS likwidował kopalnie i podpisywał kontrakty na gaz i ropę z Rosji?? Cieszcie się że to oni rządzą bo Ukrainy by już dawno nie było a do wisly już ruscy by rządzili bo wszystkie jednostki zamykali popaprańcy z po. Zagłosujcie na powcow w wyborach, program wyborczy po jyz jest po części znany, Balcerowicz mówił wiek emerytalny 67 lat to minimum, programy socjalne zabrane, no i Donald odda emerytury sbecji. Do tego UE wam zabierze kompetencje w zarządzaniu lasami. To tak na dzień dobry. Powodzenia życzę dalej. Można nie lubić PiSu ale co da cała reszta?? Euro zamiast złotówki??
(2023.01.26)
Tak Euro zamiast złotówki - bo opiera się o gospodarki silnych krajów, dużo lepsze prawo Unii zamiast skorumpowanego polskiego prawa z lukami dla cwaniaków.
Np. (2023.01.26)
@Np. - Tam jeszcze większe cwaniactwo.
Janusz Nosacz (2023.01.26)
Tutejsze platfusy tego nie rozumieją, po prostu lubią być dymani i nie przetłumaczysz im bo cię zagryzą to chyba syndrom zaborów daje się we znaki. ch poranna sraczka to też pewnie wina PiSu Tak głupich POlitycznie ludzi jak tu, nie spotkałem w całej Polsce.
Niezadowolony (2023.01.26)
Powrót do komentarzy