UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie nie rozumieją że w tym kraju rządzi banda miernot intelektualnych pisiewiczy chcących ręcznie sterować każdym aspektem życia (zaczynając od wtrącania się w cudzy tyłek) kłamią są uczciwi inaczej szczują. Prawo mają w głębokim poważaniu mienią się za autorytety w każdej dziedzinie, interpretują z korzyścią dla siebie, ale nie potrafią czytać ze zrozumieniem, spychają odpowiedzialność na innych ich największym sukcesem jest robienie wody z mózgu i skłócanie wszystkich ze sobą. Brakuje jedności żeby wywieść ich na furze z gnojem tam gdzie jest ich miejsce.