125
28.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto ma księdza w rodzie, tego bieda nie ubodzie
Drożej niż w Niemczech (2023.01.27)

info

3  
  3
Pis stworzył oligarchów na wzór rosyjski. Muszą zarobić
Takie buty (2023.01.27)
@TeofilSkorupa - Najtańsze w stosunku do zarobków i najniższej krajowej? Chyba nie
(2023.01.27)
Dobrze, że za PO nie było podwyżek.
(2023.01.27)
@Takie buty - Aż się czytać nie chce, czy udajecie tylko czy na prawdę dużą część komentujących dopadł zanik pamięci? Niestety prawda jest taka, że dziś wojna na Ukrainie jest skutkiem zezwolenia Pani Merkel w porozumieniu z P. Tuskiem i innymi przywódcami w UE na podział Ukrainy w 2014 roku. To tylko rozochociło Putina, więc dziś posuwa się dalej. Pewnie nawet nie przypuszczał, że tym razem będzie jakiś ogólnoeuropejski zryw i Europa stanie w końcu w obronie suwerennego państwa. Podwyżki cen ciepła to też wynik przede wszystkim narzucenia przez UE limitów emisyjnych, prawa do emisji są teraz kartą przetargową, kto zapłaci więcej może więcej, a Polska niestety nie jest bogatym krajem.
zasmucony (2023.01.27)
@TeofilSkorupa - utrzymał ceny??? Ty kolejny raz udowadniasz jaki głupi jesteś. Orlen nie utrzymał cen tylko miał dużo zawyżone w okresie od października do grudnia. Tym samym Orlen po prostu przyznał się że w tym okresie okradał Polaków na potęgę i dalej to robi, patrząc na cenę baryłki a na cenę paliwa!
kek (2023.01.27)

info

4  
  2
@zasmucony - c. d. UE już pokazała co potrafi, jakie miliony płyną do konkretnych urzędników Brukseli, aby realizować politykę lewacko - liberalną. I może nawet mogłoby zostać wybaczone, gdyby nie nasza własna opozycja, która donosi na własny kraj. TARGOWICA! Opozycja przed powrotem Tuska nie miała planu na zarządzanie krajem, co więcej nadal go nie ma. Jedyny plan - odsunąć PIS od władzy, a potem co? Takie same kolesiostwo, takie same afery jak były wcześniej, jakie same wyprzedawanie majątku i polityka służenia państwom zachodniej Europy. Niezależnie od poglądów czy naprawdę takiego kraju chcecie? Godzicie się na traktowanie Polski jak trzeciego świata, w imię prywatnych korzyści? Tyle lat Polska była pod okupacją i chcecie powrócić do tych czasów?
zasmucony (2023.01.27)
POra na opuszczenie tego eurocyrku zwanego UE. POLexit nabiera sensu. A wy elblazanie mieliscie szanse na zmiane poprzez referendum. A teraz tylko POdwyski cen biletow komunikacji miejskiej. , POdwyski cen ciepła no i solanki za pół bańki. haos w miescie ile jeszcze?!
wyborca PO (2023.01.27)

info

7  
  5
Nasuwa się pytanie: KTO RZĄDZI W MIEŚCIE !!!
Kondek (2023.01.27)
Oczywiście pan Rembelski by rządził to ciepło byłoby za darmo :)
ADR (2023.01.27)