Było 8,16 zł za m2 a od 1 stycznia mam 10,61 za m2 To jest 30 % podwyżki za ogrzewanieśmiechnasali
Było 8,16 zł za m2 a od 1 stycznia mam 10,61 za m2 To jest 30 % podwyżki za ogrzewanie