A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Szkoda że nie nikogo kto by panu otworzył oczy !!!!! Jak można być tak ślepym i g
Teofil ale ty masz zryty łeb
celowe manipulowanie za zgodą właściciela informacją o podwyżkach ma chyba jakieś kodeksowe ujęcie. Administracje wprowadziłyby podwyżki od stycznia, a tak będziemy płacić podwójnie w luty, W którym samorządzie są takie oficjalne krętactwa?
W przyszłym roku zagłosują na kogokolwiek z obojętnie jakiej partii, kto da wyborcze słowo honoru, że z ratusza wyprowadzi zgraję, a na fabrycznej każe podstawić taczkę. Na kogokolwiek, ale nie na PSL, było 20 %, było 50 %, może teraz jeszcze coś obieca. Pamiętajmy, że tam nie ma słowa honoru.
Znowu ptaszek zrobił swoich wyborców w bambuko. Przed wyborami zapewniał, że jak wygra to będzie taniej :)). Lemingi głupie uwierzyły. Teraz poczekali z ogłoszeniem podwyżki do chwili, aż referendum nie pykło. Oj, baranki, dajecie się strzyc dalej delikatnie mówiąc.
PIS, nie zrobil pracujących w bambuko. Dał nasze pieniądze niepracującym nigdzie Kerynom z Sebiksami na piwo i codzienne imprezy. Dziękujemy Pisowi za wspieranie patologii.
k, ..... ,
..
@Pamięć! - Ten pan kandydował z kwww a nie z PSL wiec odczep się od PSL I jeszcze w radzie są radni PSL
Kolejna drobna..... manipulacja, tak się tutaj rządzi..... ???
Łajno to wybijało za platformy a czym większe gówno tym bardziej śmierdzi do teraz
@Np. - Tam jeszcze większe cwaniactwo.