UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Należałoby rozwalić to EKO i całą tą bandę, które srubuja ceny i są monopolistami na rynku. My musimy płacić za długi tych szmaciarzy, ciekawe jak długo to ma trwać??
Należałoby rozwalić to EKO i całą tą bandę, które srubuja ceny i są monopolistami na rynku. My musimy płacić za długi tych szmaciarzy, ciekawe jak długo to ma trwać??