UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Należałoby rozwalić to EKO i całą tą bandę, które srubuja ceny i są monopolistami na rynku. My musimy płacić za długi tych szmaciarzy, ciekawe jak długo to ma trwać??


Anuluj