UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tutejsze platfusy tego nie rozumieją, po prostu lubią być dymani i nie przetłumaczysz im bo cię zagryzą to chyba syndrom zaborów daje się we znaki. ch poranna sraczka to też pewnie wina PiSu Tak głupich POlitycznie ludzi jak tu, nie spotkałem w całej Polsce.
Niezadowolony