Wybrany wątek opinii
TeofilSkorupa jest dumny z Orlenu i Energii. Niech zyja podwyżki!!!
Do moderacji
Odpowiedz
72
25
Orlen pomimo wprowadzenia wyższego watu utrzymał ceny na tym samym poziomie a benzyna i ropa są najtańsze w całej Unii europejskiej. Ale dla totalnej opozycji wiadomo że im gorzej dla ludzi to lepiej dla nich.
Do moderacji
Odpowiedz
40
151
@TeofilSkorupa - Czyli przez rok Ciebie okradał jak rozumiem a Ty nadal jak przed szkodą i po szkodzie głupi.
Do moderacji
Odpowiedz
88
6
@TeofilSkorupa - ja bym Ci polecił dobrego doktora wariata... Państwo nas łupi, miliony dla Rydzyka, na propagandę, rozdawnictwo. Ostrołęka, obiecany milion aut elektrycznych, CPK i fura kasy, która już poszła dla zarządu - który nic nie zrobił. Pieniądze dla nierobów, Sasinowe miliony z poczty, rodziny polityków w spółkach, policyjne obstawy na miesięcznicach i Nowogrodzkiej - wszystko z naszych pieniędzy. Pieniędzy podatników. Gadają tylko, co to oni nie robią - a tymczasem chleb po 8 złotych i kaszanka po 20.Weź Ty Człowieku przejrzyj w końcu na oczy...
Do moderacji
Odpowiedz
56
16
@TeofilSkorupa - Bo przez cały rok rąbał Polaków na niższej stawce windując marże do poziomu apogeum, czego Ty nie rozumiesz chory człowieku. Najtańsze paliwo jest na Malcie i w Bułgarii. Tego też nie potrafisz sobie sprawdzić.
Do moderacji
Odpowiedz
43
8
@TeofilSkorupa - Ile Niemiec kupi litrów paliwa za godzinę pracy a ile Polak. Ogarnij się człowieku
Do moderacji
Odpowiedz
46
9
@TeofilSkorupa - Orlen to się sprzedał jak tania dz Saudyjczykom. Najwięksi krzykacze w PiS na temat bandyckiej wyprzedaży firm mają do powiedzenia a giganta Lotos oddają jak za darmo. Tłumacząc to koniecznością, bo ropy nam nie będą sprzedawać. Chore. Na oczy to już chyba przejrzało społeczeństwo jakich darmozjadów wyprodukował PiS.
Do moderacji
Odpowiedz
39
13
@Wstyd i hańba - Zapomniałeś gościu tzw. dobrobyt, bezrobocie i kradzież-dewastacja polskich firm, 154 mld zł ukradzione nam Polakom z OFE, przez Tuska i jego PO-PSL rząd. Zapomniał wół gdy cielęciem był. Kup se gumowy młotek i walnij w makówę.
Do moderacji
Odpowiedz
14
10
Teofil ale ty masz zryty łeb
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Orlen jest spółką a nie organizacja dobroczynną. Wychowankowie socjalizmu chcą wszystko za darmo, to już było, teraz do pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
6
13
Transakcja ta musiała być zatwierdzona przez Brukselę i sprzedaż narzuciła też Bruksela. Po co te kłamstwa. Chcieliśmy tego "dobrobytu" europejskiego to mamy, a będzie jeszcze tylko gorzej miłośnicy Brukseli
Do moderacji
Odpowiedz
8
18
@TeofilSkorupa - Najtańsze w stosunku do zarobków i najniższej krajowej? Chyba nie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Dobrze, że za PO nie było podwyżek.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@TeofilSkorupa - Nie pisz pan głupot pomysl swoim mózgiem jak go jeszcze masz
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@TeofilSkorupa - Puknij się w łeb!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
cos ty za cholerny troll pisowki
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Z Energi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@TeofilSkorupa - Słodki lizusku PARTII, weź cep i uderz się w łeb ! Ten zabieg nie może ci zaszkodzić !
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@TeofilSkorupa - paliwo najtansz e calej unii tylko ile tego taniego paliwa kupi Polak za swoja wypłatę a ile np. Niemiec za swoją tego drogiego. A co do ceny po podwyzce vatu dopiero widać jak orlen nas doił przy nizszym vacie. Podniósł vat a obnizył nieco swoją prowizje i tyle. Popatrz na ceny ropy na giełdzie swiatowej i wtedy zabieraj głos bezmyslny pisowski klakierze
Do moderacji
Odpowiedz
1
1