Wybrany wątek opinii

TeofilSkorupa jest dumny z Orlenu i Energii. Niech zyja podwyżki!!!
(2023.01.26)
Orlen pomimo wprowadzenia wyższego watu utrzymał ceny na tym samym poziomie a benzyna i ropa są najtańsze w całej Unii europejskiej. Ale dla totalnej opozycji wiadomo że im gorzej dla ludzi to lepiej dla nich.
TeofilSkorupa (2023.01.26)
@TeofilSkorupa - Czyli przez rok Ciebie okradał jak rozumiem a Ty nadal jak przed szkodą i po szkodzie głupi.
(2023.01.26)
@TeofilSkorupa - ja bym Ci polecił dobrego doktora wariata... Państwo nas łupi, miliony dla Rydzyka, na propagandę, rozdawnictwo. Ostrołęka, obiecany milion aut elektrycznych, CPK i fura kasy, która już poszła dla zarządu - który nic nie zrobił. Pieniądze dla nierobów, Sasinowe miliony z poczty, rodziny polityków w spółkach, policyjne obstawy na miesięcznicach i Nowogrodzkiej - wszystko z naszych pieniędzy. Pieniędzy podatników. Gadają tylko, co to oni nie robią - a tymczasem chleb po 8 złotych i kaszanka po 20.Weź Ty Człowieku przejrzyj w końcu na oczy...
Wstyd i hańba (2023.01.26)
@TeofilSkorupa - Bo przez cały rok rąbał Polaków na niższej stawce windując marże do poziomu apogeum, czego Ty nie rozumiesz chory człowieku. Najtańsze paliwo jest na Malcie i w Bułgarii. Tego też nie potrafisz sobie sprawdzić.
(2023.01.26)
@TeofilSkorupa - Ile Niemiec kupi litrów paliwa za godzinę pracy a ile Polak. Ogarnij się człowieku
Kierownik (2023.01.26)
@TeofilSkorupa - Orlen to się sprzedał jak tania dz Saudyjczykom. Najwięksi krzykacze w PiS na temat bandyckiej wyprzedaży firm mają do powiedzenia a giganta Lotos oddają jak za darmo. Tłumacząc to koniecznością, bo ropy nam nie będą sprzedawać. Chore. Na oczy to już chyba przejrzało społeczeństwo jakich darmozjadów wyprodukował PiS.
(2023.01.26)
@Wstyd i hańba - Zapomniałeś gościu tzw. dobrobyt, bezrobocie i kradzież-dewastacja polskich firm, 154 mld zł ukradzione nam Polakom z OFE, przez Tuska i jego PO-PSL rząd. Zapomniał wół gdy cielęciem był. Kup se gumowy młotek i walnij w makówę.
Emerytus. (2023.01.26)
Teofil ale ty masz zryty łeb
(2023.01.26)
Orlen jest spółką a nie organizacja dobroczynną. Wychowankowie socjalizmu chcą wszystko za darmo, to już było, teraz do pracy.
bra (2023.01.26)
Transakcja ta musiała być zatwierdzona przez Brukselę i sprzedaż narzuciła też Bruksela. Po co te kłamstwa. Chcieliśmy tego "dobrobytu" europejskiego to mamy, a będzie jeszcze tylko gorzej miłośnicy Brukseli
bra (2023.01.26)
@TeofilSkorupa - Najtańsze w stosunku do zarobków i najniższej krajowej? Chyba nie
(2023.01.27)
Dobrze, że za PO nie było podwyżek.
(2023.01.27)
@TeofilSkorupa - Nie pisz pan głupot pomysl swoim mózgiem jak go jeszcze masz
(2023.01.27)
@TeofilSkorupa - Puknij się w łeb!!!!!
Cora (2023.01.27)
cos ty za cholerny troll pisowki
(2023.01.29)
Z Energi.
J73 (2023.01.29)
@TeofilSkorupa - Słodki lizusku PARTII, weź cep i uderz się w łeb ! Ten zabieg nie może ci zaszkodzić !
GłębokaMyśl (2023.01.30)
@TeofilSkorupa - paliwo najtansz e calej unii tylko ile tego taniego paliwa kupi Polak za swoja wypłatę a ile np. Niemiec za swoją tego drogiego. A co do ceny po podwyzce vatu dopiero widać jak orlen nas doił przy nizszym vacie. Podniósł vat a obnizył nieco swoją prowizje i tyle. Popatrz na ceny ropy na giełdzie swiatowej i wtedy zabieraj głos bezmyslny pisowski klakierze
M.R (2023.01.30)
Powrót do komentarzy