UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Orlen jest spółką a nie organizacja dobroczynną. Wychowankowie socjalizmu chcą wszystko za darmo, to już było, teraz do pracy.
bra
Orlen jest spółką a nie organizacja dobroczynną. Wychowankowie socjalizmu chcą wszystko za darmo, to już było, teraz do pracy.
bra