UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tutejsze platfusy tego nie rozumieją, po prostu lubią być dymani i nie przetłumaczysz im bo cię zagryzą to chyba syndrom zaborów daje się we znaki. ch poranna sraczka to też pewnie wina PiSu Tak głupich POlitycznie ludzi jak tu, nie spotkałem w całej Polsce.

Niezadowolony

Anuluj