UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli rząd powiedział, że jeśli będzie podwyżka dostaw ciepła powyżej 40 % od ceny z września poprzedniego roku to dopłaci obywatelom. To EPEC cyk podwyżka jest w putin okazja, by żyło się lepiej, tylko komu, a zapłaci obywatel, bo przecież rząd nie ma własnych pieniędzy. Przecież pieniądze z tych zysków z EPEC-u idą na np: remont szkoły podstawowej nr 9,czy łatanie dziur, odbudowę basenu letniego zniszczonego przez POpaprańca, organizacje plenerowego Sylwestra 22/23., ,Więc wiemy za co płacimy i po co ten lament" Oi piękny ten Elbląg. Mamy super prezydenta, więc o co wam chodzi.

mówmy jak jest

Anuluj