125
28.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma nic, ale trolle dojnej zmiany piszą z zaciekłością a wyborcy za socjal nie kumają.
Np. (2023.01.26)
Podziękujcie Rudemu powcowi i jego fumfelce byłej kanclerz. Takie to blogoslawienstwo ich polityki dla całej Europy i Ukrainy. Ich prorosyjska polityka dopriwadzila do tego co się dzieje na Ukrainie i do putinflacji. Jaki trzeba mieć mały rozum żeby wszystko zwalać na PiS. To PiS rządzi w Elblągu, to PiS likwidował kopalnie i podpisywał kontrakty na gaz i ropę z Rosji?? Cieszcie się że to oni rządzą bo Ukrainy by już dawno nie było a do wisly już ruscy by rządzili bo wszystkie jednostki zamykali popaprańcy z po. Zagłosujcie na powcow w wyborach, program wyborczy po jyz jest po części znany, Balcerowicz mówił wiek emerytalny 67 lat to minimum, programy socjalne zabrane, no i Donald odda emerytury sbecji. Do tego UE wam zabierze kompetencje w zarządzaniu lasami. To tak na dzień dobry. Powodzenia życzę dalej. Można nie lubić PiSu ale co da cała reszta?? Euro zamiast złotówki??
(2023.01.26)
@Za referendum - I myślisz że co zmieni referendum?! Nic! CO będzie nadal tak drogie, nikt tobie magicznie nie zmniejszy ceny. Co za gł. upi naród
Ploterek (2023.01.26)
Tak Euro zamiast złotówki - bo opiera się o gospodarki silnych krajów, dużo lepsze prawo Unii zamiast skorumpowanego polskiego prawa z lukami dla cwaniaków.
Np. (2023.01.26)
Wieloletnie zaniedbania Sloniny i Wroblewskiego doprowadzily do tych podwyzek. Gdyby wybudowali z pomoca UE nowe zrodlo ciepla zgodne z unijnymi wymogami, to dzis nie musielibysmy miec panstwowego, pisowskiego monopolisty jako dostawcy ciepla, a ceny moglyby byc sporo nizsze. A ten towarzysz Kulinski to czasem nie dyrektorowal ostatnio w EPWIK? Jesli tsak. to ladne kolesiostwo funduje nam KWW Wroblewskiego i tertaz macie odpowiedz skad az taka skala tych podzywek.
upadły harley (2023.01.26)

info

22  
  8
U mnie ogrzewanie wzrosło od czerwca 2022 aż o ponad 75%, a opłata stała CW aż o 234% ! To jest chore. Ktoś tu oszukuje!
Justyna32 (2023.01.26)

info

12  
  0
Opozycyjni czekają do wyborów i już teraz zacierają łapy, licząc na rządzenie Polską.
Emerytus. (2023.01.26)
Czy to znaczy, że do tej pory EPEC brał za dużo, a teraz (obecnie) EPEC pokrywa wyższe koszty przesyłu. Co za wspaniałomyślność ze strony prezesa EPEC-u.
zorro (2023.01.26)

info

15  
  1
@Wstyd i hańba - Zapomniałeś gościu tzw. dobrobyt, bezrobocie i kradzież-dewastacja polskich firm, 154 mld zł ukradzione nam Polakom z OFE, przez Tuska i jego PO-PSL rząd. Zapomniał wół gdy cielęciem był. Kup se gumowy młotek i walnij w makówę.
Emerytus. (2023.01.26)
pisioskie łajno wybiło smród będzie się ciągnął latami
(2023.01.26)