Wybrany wątek opinii
A co ma prezydent miasta do cen za energię cieplną !?
Do moderacji
Odpowiedz
14
13
Nie ma nic, ale trolle dojnej zmiany piszą z zaciekłością a wyborcy za socjal nie kumają.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
celowe manipulowanie za zgodą właściciela informacją o podwyżkach ma chyba jakieś kodeksowe ujęcie. Administracje wprowadziłyby podwyżki od stycznia, a tak będziemy płacić podwójnie w luty, W którym samorządzie są takie oficjalne krętactwa?
W przyszłym roku zagłosują na kogokolwiek z obojętnie jakiej partii, kto da wyborcze słowo honoru, że z ratusza wyprowadzi zgraję, a na fabrycznej każe podstawić taczkę. Na kogokolwiek, ale nie na PSL, było 20 %, było 50 %, może teraz jeszcze coś obieca. Pamiętajmy, że tam nie ma słowa honoru.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Pamięć! - Ten pan kandydował z kwww a nie z PSL wiec odczep się od PSL I jeszcze w radzie są radni PSL
Do moderacji
Odpowiedz
1
3