UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PIS, nie zrobil pracujących w bambuko. Dał nasze pieniądze niepracującym nigdzie Kerynom z Sebiksami na piwo i codzienne imprezy. Dziękujemy Pisowi za wspieranie patologii.
PIS, nie zrobil pracujących w bambuko. Dał nasze pieniądze niepracującym nigdzie Kerynom z Sebiksami na piwo i codzienne imprezy. Dziękujemy Pisowi za wspieranie patologii.