UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znowu ptaszek zrobił swoich wyborców w bambuko. Przed wyborami zapewniał, że jak wygra to będzie taniej :)). Lemingi głupie uwierzyły. Teraz poczekali z ogłoszeniem podwyżki do chwili, aż referendum nie pykło. Oj, baranki, dajecie się strzyc dalej delikatnie mówiąc.