UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Szkoda że nie nikogo kto by panu otworzył oczy !!!!! Jak można być tak ślepym i g
Wściekły wyborca
@TeofilSkorupa - Szkoda że nie nikogo kto by panu otworzył oczy !!!!! Jak można być tak ślepym i g
Wściekły wyborca