UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
celowe manipulowanie za zgodą właściciela informacją o podwyżkach ma chyba jakieś kodeksowe ujęcie. Administracje wprowadziłyby podwyżki od stycznia, a tak będziemy płacić podwójnie w luty, W którym samorządzie są takie oficjalne krętactwa? W przyszłym roku zagłosują na kogokolwiek z obojętnie jakiej partii, kto da wyborcze słowo honoru, że z ratusza wyprowadzi zgraję, a na fabrycznej każe podstawić taczkę. Na kogokolwiek, ale nie na PSL, było 20 %, było 50 %, może teraz jeszcze coś obieca. Pamiętajmy, że tam nie ma słowa honoru.
Pamięć!