Wybrany wątek opinii
Znowu ptaszek zrobił swoich wyborców w bambuko. Przed wyborami zapewniał, że jak wygra to będzie taniej :)). Lemingi głupie uwierzyły. Teraz poczekali z ogłoszeniem podwyżki do chwili, aż referendum nie pykło. Oj, baranki, dajecie się strzyc dalej delikatnie mówiąc.
Do moderacji
Odpowiedz
20
5
PIS, nie zrobil pracujących w bambuko. Dał nasze pieniądze niepracującym nigdzie Kerynom z Sebiksami na piwo i codzienne imprezy. Dziękujemy Pisowi za wspieranie patologii.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
Arbuz pod przykrywką własnego ugrupowania robi co chce. Ale wyborcom to pasuje. Jak ciemny i tępy jest lud.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1