Wybrany wątek opinii

Znowu ptaszek zrobił swoich wyborców w bambuko. Przed wyborami zapewniał, że jak wygra to będzie taniej :)). Lemingi głupie uwierzyły. Teraz poczekali z ogłoszeniem podwyżki do chwili, aż referendum nie pykło. Oj, baranki, dajecie się strzyc dalej delikatnie mówiąc.
(2023.01.26)
PIS, nie zrobil pracujących w bambuko. Dał nasze pieniądze niepracującym nigdzie Kerynom z Sebiksami na piwo i codzienne imprezy. Dziękujemy Pisowi za wspieranie patologii.
(2023.01.26)
Arbuz pod przykrywką własnego ugrupowania robi co chce. Ale wyborcom to pasuje. Jak ciemny i tępy jest lud.
Wy to jo (2023.01.28)
Powrót do komentarzy