A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@lubie.kefir - He he nie widzisz jaki jestes żałosny niedoszły załgany parlamentarzysto? Piszesz wszędzie że "prawda was wyzwoli" a ciebie nie? Prawda ma się tylko tyczyć zwykłych maluczkich szarych ludzi bp Ty jesteś ponad nimi, ? Zatem kim jesteś łgarzu tchórzliwy nieudaczniku społeczny? Powtarzam z całą konsekwencją jesteś kłamca łgarzem i oszustem. Nic nigdy w życiu nie osiągnąłeś nic kompletnie nic. Potrafisz tylko innych pomawiac oskarżać krytykować.
Jurek znów pomylił swieta. Juruś tu idzie Boże Narodzenie a nie Prima Aprilis.... :) PS kto jest pod nickiem lubie kefir ? trzeba go zgłosić do sanepidu, bo jak widać wscieklizna grasuje w okolicy i dopadła biedaka.....
@lubie.kefir - Tak jestem mężem ojcem uczciwie pracowałem więc mam emeryturę ty tego nigdy niedoświadczysz. A ty kim jesteś uważasz się za taki bystry umysł a w rzeczywistości biedny zakompleksiony ponad 40 letni samotny bezdzietny kawaler bez przyszłości i szans na godną emeryturę. Jedynym twoim zajęciem jest pisanie tu paszkwili na innych. Nigdy nie doświadczysz uczucia miłości poświęcenia radości z rodziny uczucia ludzkiej godności bo sam tej godności nie okazujesz. Jesteś nikim i doskonale o tym wiesz i to tak bardzo Cię boli.
Motorówka lepiej byś pomógł w zbieraniu podpisów pod referendum a nie biciem piany. Zawsze reprezentowałeś interesy wszystkich państw na około tylko nie Polski. Gdyby twoja klika była przy władzy to ten przekop nigdy by nie powstał. Won!
Piękne zdjęcie, takie pełne energii do pracy
Tak dla przypomnienia około 20 lat temu[minus 5 lat jeszcze] pan wcisło i jego żonka pisali w jednym z pism elbląskich i też nikt nie wiedział o co im chodzi. I tak mu zostało do dziś-PIEPRZY sam nie wie o czym!!!!.....
@Niszczlewactwo - doświadczy, doświadczy, jak go odłączą na OIOM-ie w myśl lewackiej dbałości o chorego, wtedy mu ta kozia broda wyjdzie z żalu, ze był tak głuuupiiii całe żcie
@lubie.kefir - Twoja rymowanka potwierdza tylko jedno jesteś zwolenikiem mordowania niewinnych ludzi jesteś za gwałtami przemocą niszczeniem. Żaden z ciebie człowiek zwykle bydlę i bestia udająca tylko empatii do innych. Bądź pewny odpowiesz kiedyś za popieranie morderców tych z Rosji jak i tych co mordowali Polaków w latach po wojennych.
A ten znowu jątrzy. Mamy już tego serdecznie dość.