UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@lubie.kefir - Twoja rymowanka potwierdza tylko jedno jesteś zwolenikiem mordowania niewinnych ludzi jesteś za gwałtami przemocą niszczeniem. Żaden z ciebie człowiek zwykle bydlę i bestia udająca tylko empatii do innych. Bądź pewny odpowiesz kiedyś za popieranie morderców tych z Rosji jak i tych co mordowali Polaków w latach po wojennych.

Niszczlewactwo