UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Motorówka lepiej byś pomógł w zbieraniu podpisów pod referendum a nie biciem piany. Zawsze reprezentowałeś interesy wszystkich państw na około tylko nie Polski. Gdyby twoja klika była przy władzy to ten przekop nigdy by nie powstał. Won!

Gunter