UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lubie.kefir - Tak jestem mężem ojcem uczciwie pracowałem więc mam emeryturę ty tego nigdy niedoświadczysz. A ty kim jesteś uważasz się za taki bystry umysł a w rzeczywistości biedny zakompleksiony ponad 40 letni samotny bezdzietny kawaler bez przyszłości i szans na godną emeryturę. Jedynym twoim zajęciem jest pisanie tu paszkwili na innych. Nigdy nie doświadczysz uczucia miłości poświęcenia radości z rodziny uczucia ludzkiej godności bo sam tej godności nie okazujesz. Jesteś nikim i doskonale o tym wiesz i to tak bardzo Cię boli.

Niszczlewactwo

Anuluj