Wybrany wątek opinii
Jeśli ktoś szkodzi interesom Elbląga to robi to Jerzy Wcisła. W sytuacji gdy miasta nie stać na jakiekolwiek prace nie tylko zresztą w porcie ten gość robi wszystko co może aby nie doszło do spółki Skarbu Państwa i samorządu. Ciekawe gdzie był gdy właśnie takie spółki powstawały w portach Gdyni, Gdańska, Szczecina i Świnoujścia? A tak właśnie tam to działa od ponad 20 lat. A wszystko to po to aby portu nie otwierał Jarosław Kaczyński... To trzeba było robić przekop gdy rządził Tusk to on by otwierał port elbląski. Ale wtedy nie zrobiono nic, a kiedy wzięli się za to ludzie z PiSu, ci z PO wyśmiewali inicjatywę, bo gdyby przecież natura chciała aby przekop był to by go sama stworzyła. Niech się Wcisła napawa każdym dniem swojego bycia senatorem, bo coraz bliżej mu do końca. I więcej niech nie liczy że nim będzie. Elbląg nie jest głupi, szanowny panie. I to panu zapamięta.
Do moderacji
Odpowiedz
116
31
Nie ma większego szkodnika jak PiS!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
14
29
Tak dla przypomnienia około 20 lat temu[minus 5 lat jeszcze] pan wcisło i jego żonka pisali w jednym z pism elbląskich i też nikt nie wiedział o co im chodzi. I tak mu zostało do dziś-PIEPRZY sam nie wie o czym!!!!.....
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
PiS to rak Polski. Sprzedają majątek Polski za bezcen, kradną drzewa w lasach, węgiel kosztuje 3200zł (ten rządowy jest niepalny). Port potrzebny do obsadzenia stołków swoimi. Przekop mierzei służy tylko kajakom. PiS-orki służą Sauronowi ze wschodu!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2