UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jurek znów pomylił swieta. Juruś tu idzie Boże Narodzenie a nie Prima Aprilis.... :) PS kto jest pod nickiem lubie kefir ? trzeba go zgłosić do sanepidu, bo jak widać wscieklizna grasuje w okolicy i dopadła biedaka.....

Bhi 453

Anuluj