UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jurek znów pomylił swieta. Juruś tu idzie Boże Narodzenie a nie Prima Aprilis.... :) PS kto jest pod nickiem lubie kefir ? trzeba go zgłosić do sanepidu, bo jak widać wscieklizna grasuje w okolicy i dopadła biedaka.....
Bhi 453