113
20.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@lubie.kefir - i leci zawiadomienie do PR w sprawie podżegania do zbrodni i propagowania systemu totalitarnego, znajda cię, i to szybko
(2022.12.21)
Mam nadzieję że ma OIOM nie dojedzie że uśpią nieroba o łgarza po drodze i utylizują w Rubnie Dlaczego społeczeństwo ma płacić za pogrzeb?
Niszczlewactwo (2022.12.21)
A stary komuch nadal miesza
zorro (2022.12.21)

info

5  
  1
nasze podatki idą na utrzymanie takich nierobów, którzy póżniej maja wysokie emerytuty, a tak naprawdę nie pracowali nigdy fizycznie. Utrzymuja się z gadania całe zycie.
lipa (2022.12.21)
ciężko się żyje w kraju w którym 20% ludzi to idioci.
(2022.12.21)
@Kat_Na_Idiotów - Akurat to sensowny ruch. Do tego jeszcze reaktywacja kolei nadzalewowej. Byłoby super!
Dżon Makenroł (2022.12.21)
Oho Jurek wstał... pierogi ulepił i wysłał gniota... czemu Jurek nie apeluje osobiście ?albo pisma nie napisze na kancelarie ? Mati nie czyta portelu a świat nie musi wiedzieć ze motorówka apeluje
Inc (2022.12.21)

info

5  
  1
Apeluję do Pana Senatora. Szanowny Panie Senatorze, całkiem niedawno oświadczył pan, że miasto utopiło w tym czymś, co władza nazywa portem 100 000 000 zł. Pan jako przedstawiciel suwerena z pewnością może, a nawet zdecydowanie powinien poinformować wyborców jak duże profity uzyskało miasto z tej wiekopomnej inwestycji w okresie ostatnich 10 lat. GM zrobiłaby to, jednak rejestry KRSu za rządów NAJDROŻSZEJ siły przewodniej są zwyczajnie zawodne. W Panu jedyna nadzieja na odrobinę słodziutkiej prawdy o parkingu dla Tirów. Portel jako redakcja pozostaje głuchy na prośby GM... Jak GM zna życie pan zaprezentuje dokładnie taką samą postawę... W sumie, to po co ludzi denerwować... ? ! GM życzy panu i czytelnikom Wesołych Świąt !
GłębokaMyśl (2022.12.21)

info

0  
  0
@TeofilSkorupa - No właśnie. Elbląg pod bolszewickim buciorem PARTII mógłby się rozwijać jak sektor paliwowo-energetyczny w Polsce i Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, która ostatnio opchnęła koniki, ale forsy za wyżej wymienione nie dostała... Wiwat Populizm i Socjotechnika / Socjopatia / Socjalizm ! Umiłowana trójca NAJDROŻSZEGO przywódcy naroda wolskiego.
GłębokaMyśl (2022.12.21)
Zamień 2 na 8 i wtedy będziesz bliżej prawdy...
GłębokaMyśl (2022.12.21)