UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak dla przypomnienia około 20 lat temu[minus 5 lat jeszcze] pan wcisło i jego żonka pisali w jednym z pism elbląskich i też nikt nie wiedział o co im chodzi. I tak mu zostało do dziś-PIEPRZY sam nie wie o czym!!!!.....
miłośnik przekopu