UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak dla przypomnienia około 20 lat temu[minus 5 lat jeszcze] pan wcisło i jego żonka pisali w jednym z pism elbląskich i też nikt nie wiedział o co im chodzi. I tak mu zostało do dziś-PIEPRZY sam nie wie o czym!!!!.....

miłośnik przekopu

Anuluj