UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - Twoja rymowanka potwierdza tylko jedno jesteś zwolenikiem mordowania niewinnych ludzi jesteś za gwałtami przemocą niszczeniem. Żaden z ciebie człowiek zwykle bydlę i bestia udająca tylko empatii do innych. Bądź pewny odpowiesz kiedyś za popieranie morderców tych z Rosji jak i tych co mordowali Polaków w latach po wojennych.
Niszczlewactwo