UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jurek znów pomylił swieta. Juruś tu idzie Boże Narodzenie a nie Prima Aprilis.... :) PS kto jest pod nickiem lubie kefir ? trzeba go zgłosić do sanepidu, bo jak widać wscieklizna grasuje w okolicy i dopadła biedaka.....

Bhi 453