A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@lubie.kefir - Znowu widzisz wszędzie brunatnych? Twoja dolegliwość od zawsze brak argumentów brak prawdy to od razu muszą być brunatni. Jesteś tak przewidywalni w tych swoich oszustwach i zatajaniu prawdy o sobie.
Dziadu żoliborski won z Elbląga!
LEWACTWO z PO-PSL-SLD-2,50 są jak krokodyle: małe rączki do pracy ale wielkie buziunie do gadania bzdur i do żarcia!
pislamskie trolle w natarciu :D
@lubie.kefir - Człowieku nie jestem żadnym Jakubkiem chociaż jeśli jest Ci z tym lepiej na sercu to ok mogę być Kubuś. Mi chodzi o prawdę której Ty się wyrzekasz na każdym kroku. Niecrozumiem dlaczego człowiek który wiecznie krytykuje innych sam nic nie osiągnął. Proste pytania wywołują u ciebie burze wyzwisk obelg. Człowiek transparentny za którego chcesz uchodzić nie powinien się wstydzić zdradzić trochę swojej prywatności zwłaszcza że te informacje były zawarte w Twoim informatorze wyborczym. Skoro piszesz o swoim wykształceniu i wszędzie się nim chawilsz udowodnij że to prawda. Z partii też pognali jak kundla za uczciwości czy za chamstwo i kłamstwa? Proste zagadnienia które miałeś wyjaśnić przynajmniej tak pisałeś. Unikasz szczerych odpowiedzi rzucasz się jak Piskorz w płytkiej wodzie. Motasz mataczysz ogólnie kunasz bazę w którym roku żyjesz i w jakim kraju?
Portel, gorąca prośba, kasuj tych dwóch wiecznie wyzywających się d...
Senator bredzisław 2 nadaje, pilnuj pan portu pilnuj bo PIS ci go ukradnie. Widać że dla senatora lepiej jak tam będzie kamieni kupa, to jest jakaś choroba portowa ?Widać jak senatorowi zależy na Elblągu... tak mu zależy żeby tu nie było NIC ?To PO co nam taki ''senator''?