Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
3
14
@lubie.kefir - Ja nie wierzę lewackim zawodowych oszustom i notorycznym łgarzom którzy kłamią na każdym kroku tak jak Ty może czas napisać za co cię z partii wyrzucili czy czasem właśnie nie za tą uczciwość? Też chcieli jednak index zobaczyć?
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
@lubie.kefir - Znowu wyzwiska zamiast prawdy? Znaczy zabolało i dobrze. Takich łgarzy jak Ty prawda ma boleć, ma boleć bardzo od rana do wieczora. Koniec dziadostanu koniec lewactwa.... koniec łgania o swoich sukcesach. Jeśli jednak nadal uważasz że kogoś obchodzi twoje zdanie zakłamany czerwony karle ruski trollu to jesteś naprawdę przygłup.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@lubie.kefir - Znowu widzisz wszędzie brunatnych? Twoja dolegliwość od zawsze brak argumentów brak prawdy to od razu muszą być brunatni. Jesteś tak przewidywalni w tych swoich oszustwach i zatajaniu prawdy o sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@lubie.kefir - Człowieku nie jestem żadnym Jakubkiem chociaż jeśli jest Ci z tym lepiej na sercu to ok mogę być Kubuś. Mi chodzi o prawdę której Ty się wyrzekasz na każdym kroku. Niecrozumiem dlaczego człowiek który wiecznie krytykuje innych sam nic nie osiągnął. Proste pytania wywołują u ciebie burze wyzwisk obelg. Człowiek transparentny za którego chcesz uchodzić nie powinien się wstydzić zdradzić trochę swojej prywatności zwłaszcza że te informacje były zawarte w Twoim informatorze wyborczym. Skoro piszesz o swoim wykształceniu i wszędzie się nim chawilsz udowodnij że to prawda. Z partii też pognali jak kundla za uczciwości czy za chamstwo i kłamstwa? Proste zagadnienia które miałeś wyjaśnić przynajmniej tak pisałeś. Unikasz szczerych odpowiedzi rzucasz się jak Piskorz w płytkiej wodzie. Motasz mataczysz ogólnie kunasz bazę w którym roku żyjesz i w jakim kraju?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@lubie.kefir - He he nie widzisz jaki jestes żałosny niedoszły załgany parlamentarzysto? Piszesz wszędzie że "prawda was wyzwoli" a ciebie nie? Prawda ma się tylko tyczyć zwykłych maluczkich szarych ludzi bp Ty jesteś ponad nimi, ? Zatem kim jesteś łgarzu tchórzliwy nieudaczniku społeczny? Powtarzam z całą konsekwencją jesteś kłamca łgarzem i oszustem. Nic nigdy w życiu nie osiągnąłeś nic kompletnie nic. Potrafisz tylko innych pomawiac oskarżać krytykować.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@lubie.kefir - Tak jestem mężem ojcem uczciwie pracowałem więc mam emeryturę ty tego nigdy niedoświadczysz. A ty kim jesteś uważasz się za taki bystry umysł a w rzeczywistości biedny zakompleksiony ponad 40 letni samotny bezdzietny kawaler bez przyszłości i szans na godną emeryturę. Jedynym twoim zajęciem jest pisanie tu paszkwili na innych. Nigdy nie doświadczysz uczucia miłości poświęcenia radości z rodziny uczucia ludzkiej godności bo sam tej godności nie okazujesz. Jesteś nikim i doskonale o tym wiesz i to tak bardzo Cię boli.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
@Niszczlewactwo - doświadczy, doświadczy, jak go odłączą na OIOM-ie w myśl lewackiej dbałości o chorego, wtedy mu ta kozia broda wyjdzie z żalu, ze był tak głuuupiiii całe żcie
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@lubie.kefir - Twoja rymowanka potwierdza tylko jedno jesteś zwolenikiem mordowania niewinnych ludzi jesteś za gwałtami przemocą niszczeniem. Żaden z ciebie człowiek zwykle bydlę i bestia udająca tylko empatii do innych. Bądź pewny odpowiesz kiedyś za popieranie morderców tych z Rosji jak i tych co mordowali Polaków w latach po wojennych.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@lubie.kefir - i leci zawiadomienie do PR w sprawie podżegania do zbrodni i propagowania systemu totalitarnego, znajda cię, i to szybko
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Mam nadzieję że ma OIOM nie dojedzie że uśpią nieroba o łgarza po drodze i utylizują w Rubnie
Dlaczego społeczeństwo ma płacić za pogrzeb?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
@lubie.kefir - O tu pierwszy raz przyznaje ci rację faktycznie nie ukrywasz się wręcz przeciwnie obnosisz się wszędzie z tą swoją głupotą i wszechobecnym kłamstwem o swoich sukcesach. Nigdy też nie ukrywałeś że jesteś rosyjkim kundelkem na smyczy zbrodniarza Putina. Tylko czy ta " odwaga" jest powodem do dumy?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0