UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@lubie.kefir - Tak jestem mężem ojcem uczciwie pracowałem więc mam emeryturę ty tego nigdy niedoświadczysz. A ty kim jesteś uważasz się za taki bystry umysł a w rzeczywistości biedny zakompleksiony ponad 40 letni samotny bezdzietny kawaler bez przyszłości i szans na godną emeryturę. Jedynym twoim zajęciem jest pisanie tu paszkwili na innych. Nigdy nie doświadczysz uczucia miłości poświęcenia radości z rodziny uczucia ludzkiej godności bo sam tej godności nie okazujesz. Jesteś nikim i doskonale o tym wiesz i to tak bardzo Cię boli.
Niszczlewactwo