44
28.11.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Baju Baju bedziemy w raju
obserwatorelblaga (2022.11.28)

info

2  
  0
Ta! Nowe nabrzeże... Wytną to wszystko co jest teraz zielone w pień. I zabetonują wszystko w piździec! Rzygać się chce jakie to wszystko jedno do drugiego podobne...
I tak powiem! (2022.11.28)

info

5  
  3
Nareszcie
(2022.11.28)

info

2  
  0
@Robert50 - Ech, ty 5 km :-))))
1600 metrów (2022.11.28)
A co nabrzeży to ten dłuższy powinien nazywać się SEN ZASMUCONEGO HARLEYOWCA[w podziękowaniu Wielkiemu Ptakowi za tyle lat poświęcenia sprawowania urzędu], a drugi mniejszy ZAUŁEK GUSTAWA[w podziękowaniu za promowanie swej osoby w województwie] To tak do przemyślenia...
(2022.11.28)
Wrobel wytlumacz mi. Zbudowales zawalidroge za 60 baniek. Teraz chcesz POglebiac nadbrzeze przy Wybrzezu Gdanskim do 5m. PO jaki ch.... skoto sam zablokowales niskim mostem przeplyw wiekszych jednostek. Tam ledwo Tanais z zanurzeniem 2m przeplynie. Wszystko robisz bez sensu w tym miescie, ciagniesz Elblag na dno. Taczla czeka.
Referendum (2022.11.28)
@Ludzik - Nie p... to ch.. drzewa sa to krzaki dzikie jakies dzuadostwo.
(2022.11.28)
@Robert50 - Wróbel=Bieda.
(2022.11.28)
@marek 2323 - Ale tam wciaz jest ten niemiecki most obrotowy. Przy takim ruchu spokojnie by wystarczyl.
Ferdek.Schichau (2022.11.28)
Dobry tekst Elbląg zainwestuje 30mln w nadbrzeże z czego 27 dostanie z państwa(złego PiSu) heheh. Mam nadzieję że Wróbel z powodu małych inwestycji oczywiście wyłoni ELBLASKA firmę!!!
Sasuad (2022.11.29)