UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co nabrzeży to ten dłuższy powinien nazywać się SEN ZASMUCONEGO HARLEYOWCA[w podziękowaniu Wielkiemu Ptakowi za tyle lat poświęcenia sprawowania urzędu], a drugi mniejszy ZAUŁEK GUSTAWA[w podziękowaniu za promowanie swej osoby w województwie] To tak do przemyślenia...