UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wrobel wytlumacz mi. Zbudowales zawalidroge za 60 baniek. Teraz chcesz POglebiac nadbrzeze przy Wybrzezu Gdanskim do 5m. PO jaki ch.... skoto sam zablokowales niskim mostem przeplyw wiekszych jednostek. Tam ledwo Tanais z zanurzeniem 2m przeplynie. Wszystko robisz bez sensu w tym miescie, ciagniesz Elblag na dno. Taczla czeka.
Referendum