44
28.11.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Sasuad - W budżecie nie ma pieniędzy pis-u. PiS nigdy nie daje swoich pieniędzy. To pieniądze nas wszystkich, podatników.
(2022.11.29)
@Sasuad - To tak jakbyś powiedział, że bankomat rozdaje pieniądze i jeszcze klękasz przed nim i dziękujesz, że wydał ci twoje pieniądze
(2022.11.29)
Budować slip dla elblazan obowizkowo
Elblazaninnn (2022.11.29)

info

5  
  0
Napisałbym Tobie kmiocie, jaki wpływ nawet te "ch.. drzewa sa to krzaki dzikie jakies dzuadostwo. " mają, szczególnie latem, na regulację temperatury i wilgotności, że o pochłanianiu CO2 i oddawaniu O nie wspomnę. Lecz nie miałoby to sensu. Z twojego komentarza jasno wynika, że znasz się na rzeczy. A tymczasem, tam u "Borysa" czekają na Ciebie. Pędź!
Yogibubu (2022.11.29)
Jachty przepłyna ale maszty muszą składać
korona (2022.11.29)
@korona - No i co z tego, że składają. Chcesz by wszystkie mosty przebudować?????
(2022.11.29)
Nabrzeże Lubeckie. Tak jak przed 1945.To historyczna i nieprzypadkowa nazwa.
erg. (2022.11.29)
"Nabrzeże będzie pogłębione do 5 metrów, z myślą o przyszłości i zawijaniu do portu większych jednostek. " Zdecydowanie powinno być 35 metrów. Po pierwsze na 5 metrów nie wpłynie żaden wycieczkowiec... nie mówiąc już o łodziach podwodnych, które mogłyby mieć swoją tajną bazę na Drużnie... w końcu przed wojną w stoczni powstawały łodzie podwodne. TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE !
GłębokaMyśl (2022.11.29)

info

0  
  1
@Sasuad - "z czego 27 dostanie z państwa(złego PiSu)" Kolejna umysłowość chłopa pańszczyźnianego objawiła swoją przenikliwą mądrość i bezprecedensowe zacięcie propagandowe lub bezdenną głupotę. TO SĄ PIENIĄDZE UCZCIWYCH PODATNIKÓW żyjących obecnie i tych z przyszłych pokoleń... naszych dzieci i wnuków. PARTIA te pieniądze głównie marnotrawi... do spółki z władzuchnami szczebli lokalnych, które wpadają na tak kuriozalne pomysły jak pogłębianie rzeki Elbląg na wysokości bulwarów Zygmunta Augusta do parametru 5 metrów... bo pracownicy biurowi zatrudnieni w budynkach, które powstaną na Wyspie Spichrzów przecież mogą rozładowywać niewielkie masowce, które dzięki temu wspaniałemu pomysłowi będą mogły cumować w środku miasta...
GłębokaMyśl (2022.11.29)
@Yogibubu - Kmiot XD tekst zajumałeś od największego ćpuna RP jasia?
Tralala (2022.11.29)