UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta! Nowe nabrzeże... Wytną to wszystko co jest teraz zielone w pień. I zabetonują wszystko w piździec! Rzygać się chce jakie to wszystko jedno do drugiego podobne...

I tak powiem!

Anuluj