Wybrany wątek opinii
Dobry tekst Elbląg zainwestuje 30mln w nadbrzeże z czego 27 dostanie z państwa(złego PiSu) heheh. Mam nadzieję że Wróbel z powodu małych inwestycji oczywiście wyłoni ELBLASKA firmę!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Sasuad - W budżecie nie ma pieniędzy pis-u. PiS nigdy nie daje swoich pieniędzy. To pieniądze nas wszystkich, podatników.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Sasuad - To tak jakbyś powiedział, że bankomat rozdaje pieniądze i jeszcze klękasz przed nim i dziękujesz, że wydał ci twoje pieniądze
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Sasuad - "z czego 27 dostanie z państwa(złego PiSu)" Kolejna umysłowość chłopa pańszczyźnianego objawiła swoją przenikliwą mądrość i bezprecedensowe zacięcie propagandowe lub bezdenną głupotę. TO SĄ PIENIĄDZE UCZCIWYCH PODATNIKÓW żyjących obecnie i tych z przyszłych pokoleń... naszych dzieci i wnuków. PARTIA te pieniądze głównie marnotrawi... do spółki z władzuchnami szczebli lokalnych, które wpadają na tak kuriozalne pomysły jak pogłębianie rzeki Elbląg na wysokości bulwarów Zygmunta Augusta do parametru 5 metrów... bo pracownicy biurowi zatrudnieni w budynkach, które powstaną na Wyspie Spichrzów przecież mogą rozładowywać niewielkie masowce, które dzięki temu wspaniałemu pomysłowi będą mogły cumować w środku miasta...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0