Wybrany wątek opinii
Ciekawe co się stanie z drzewami które rosną od strony mostu Kardynała Wyszynskiego. Pewnie pójdą pod topór i zapanuje wszechobecna betonoza. Mam nadzieję że się mylę
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
@Ludzik - Nie p... to ch.. drzewa sa to krzaki dzikie jakies dzuadostwo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Yogibubu - Kmiot XD tekst zajumałeś od największego ćpuna RP jasia?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0