Wybrany wątek opinii

Ciekawe co się stanie z drzewami które rosną od strony mostu Kardynała Wyszynskiego. Pewnie pójdą pod topór i zapanuje wszechobecna betonoza. Mam nadzieję że się mylę
Ludzik (2022.11.28)
@Ludzik - Nie p... to ch.. drzewa sa to krzaki dzikie jakies dzuadostwo.
(2022.11.28)
Napisałbym Tobie kmiocie, jaki wpływ nawet te "ch.. drzewa sa to krzaki dzikie jakies dzuadostwo. " mają, szczególnie latem, na regulację temperatury i wilgotności, że o pochłanianiu CO2 i oddawaniu O nie wspomnę. Lecz nie miałoby to sensu. Z twojego komentarza jasno wynika, że znasz się na rzeczy. A tymczasem, tam u "Borysa" czekają na Ciebie. Pędź!
Yogibubu (2022.11.29)
@Yogibubu - Kmiot XD tekst zajumałeś od największego ćpuna RP jasia?
Tralala (2022.11.29)
Powrót do komentarzy