UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wrobel wytlumacz mi. Zbudowales zawalidroge za 60 baniek. Teraz chcesz POglebiac nadbrzeze przy Wybrzezu Gdanskim do 5m. PO jaki ch.... skoto sam zablokowales niskim mostem przeplyw wiekszych jednostek. Tam ledwo Tanais z zanurzeniem 2m przeplynie. Wszystko robisz bez sensu w tym miescie, ciagniesz Elblag na dno. Taczla czeka.

Referendum

Anuluj