Wybrany wątek opinii

A jak się te Nadbrzeże będzie nazywało?
(2022.11.28)
A co nabrzeży to ten dłuższy powinien nazywać się SEN ZASMUCONEGO HARLEYOWCA[w podziękowaniu Wielkiemu Ptakowi za tyle lat poświęcenia sprawowania urzędu], a drugi mniejszy ZAUŁEK GUSTAWA[w podziękowaniu za promowanie swej osoby w województwie] To tak do przemyślenia...
(2022.11.28)
Nabrzeże Lubeckie. Tak jak przed 1945.To historyczna i nieprzypadkowa nazwa.
erg. (2022.11.29)
Powrót do komentarzy