Wybrany wątek opinii
A jak się te Nadbrzeże będzie nazywało?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
A co nabrzeży to ten dłuższy powinien nazywać się SEN ZASMUCONEGO HARLEYOWCA[w podziękowaniu Wielkiemu Ptakowi za tyle lat poświęcenia sprawowania urzędu], a drugi mniejszy ZAUŁEK GUSTAWA[w podziękowaniu za promowanie swej osoby w województwie] To tak do przemyślenia...
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Nabrzeże Lubeckie. Tak jak przed 1945.To historyczna i nieprzypadkowa nazwa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0